Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Focșani; Timișoara

Suntem o companie în continuă dezvoltare, motiv pentru care ne mărim echipa. Suntem în căutare de tineri motivați, ambițioși, cu dorința de afirmare și dezvoltare a unei cariere de succes.

Dacă vă definesc punctualitatea, seriozitatea și profesionalismul, înseamnă că locul dumneavoastră este lângă noi în cadrul Departamentului de Vânzări.

Responsabilităţi:

  • Dezvoltarea şi menţinerea portofoliului de clienţi
  • Deplasarea la întâlnirile stabilite
  • Prezentarea serviciilor Lex Birou de Despăgubiri
  • Negocierea și semnarea contractelor
  • Acordarea de asistență și asigurarea consultanței clienților din portofoliu, atât înainte cât și după încheierea procesului de vânzare
  • Construirea şi menţinerea unei imagini solide a companiei

Cerinţele noastre:

  • Permis de conducere categoria (fără incidente)
  • Minim studii medii (studiile superioare constituie avantaj)
  • Disponibilitate de a călătorii
  • O bună stăpânire a pachetului MicrosoftOffice (Word, Excel)
  • Experiență în relaţii cu clienţii şi vânzări
  • Orientat către client și succes
  • Excelente abilități de comunicare şi negociere
  • Capacitate de a planifica şi organiza timpul
  • Foarte atent la detalii

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv
  • Bonusare lunară și trimestrială
  • Un mediu de lucru dinamic și plin de provocări
  • Oportunități de promovare și dezvoltare profesională în cadrul companiei
  • Mașină de serviciu
  • Laptop și telefon de serviciu
  • Decontarea cheltuielilor de deplasare

Persoanele interesate din Județele de mai jos si zonele adiacente pot trimite CV-ul si pot aplica și pe site-ul nostru  la secțiunea carieră:

1. Cluj, Bihor, Satu Mare, Maramureș, Bistrița Năsăud, Sălaj

2. Timiș, Arad, Hunedoara, Caraș Severin

3. Galați, Vrancea, Brăila, Buzău, Tulcea, Constanța