Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Ne extindem echipa de vanzari. Pozitia este nou-creata.

Responsabilități:

• Identificarea de noi clienţi - service-uri auto / magazine de piese auto, negocierea și semnarea de contracte cu aceștia
• Vizitarea clienţilor existenti în portofoliu și dezvoltarea relației comerciale cu aceștia
• Atingerea target-ului de vânzări și încasări stabilit de companie
• Prospectarea continuă a pieţei auto
• Monitorizarea activităţii concurenţei pe zona alocată
• Administrarea bazei de date de clienți
• Întocmirea rapoartelor zilnice de vânzări

Cerințe:

• Studii medii/superioare finalizate
• Cunoştinţe tehnice - avantaj
• Experienţă în vânzări b2b - domeniu tehnic constituie avantaj
• Experienţă în domeniul auto – avantaj
• Abilităţi excelente de negociere, comunicare şi convingere
• Cunoştinţe de operare a MS Office – nivel mediu
• Permis de conducere cat. B – fara incidente rutiere majore

Beneficii:
• Salarizare atractiva, masina de serviciu full-time, laptop, telefon de serviciu
• Mediu de lucru plăcut într-o echipă dinamică şi în plină dezvoltare

  • Interviu online
  • Ce va determina sa aplicati pentru acest job?
  • Ce va motiveaza, de regula, sa ramaneti intr-o companie pe termen lung?
  • Daca ati putea face o schimbare la dvs, care ar fi aceea?