Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Galați

Cerinte /competente necesare ;

  • Este orientat spre rezultate;
  • Are aptitudini foarte bune de comunicare, verbala si scrisa;
  • Munceste bine in echipa;
  • Este adaptabil si flexibil;
  • Este preocupat de calitatea muncii;
  • Actioneaza prompt pentru rezolvarea problemelor.

Responsabilitati:

  • Indeplineste obiectivele de cifra de afaceri si calitative trasate de companie
  • Cunoasterea in detaliu a produselor din portofoliul alocat;
  • Face vizite regulate conform routingului stabilit la farmacii, drogherii, plafare in vederea promovarii si vanzarii produselor din portofoliu ;
  • Raporteaza zilnic in conformitate cu standardele companiei ;
  • Creaza, mentine si actualizeaza baza de date cu clientii si persoanele cheie din teritoriul alocat;
  • Respecta conduita civica si profesionala in relatiile cu clientii si colegii;
  • Dezvolta baza de date a fimei, prin contactarea continua de noi clienti;
  • Pastrarea si intretinerea in bune conditii a bunurilor firmei ;
  • Se supune dispozitiilor regulamentului de ordine interna sau din alte documente care reglementeaza functionarea societatii precum si celor dispuse de superiorii directi;

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • salariu fix + bonus din vanzari
  • instrumentele necesare desfasurarii in conditii optime a activitatii.