Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

italiană

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Esti o persoana comunicativa?

Stii sa vorbesti limba italiana?

Iti place sa vorbesti la telefon?

Iti place sa inveti lucruri noi?

Cauti, nu doar un loc de munca, ci si un start frumos pentru cariera ta profesionala?

Daca  ai aceste calitati, atunci tu ești candidatul ideal și te așteptăm să ne cunoaștem.

RESPONSABILITATI

Răspunde la apelurile primite de la clienți, preia solicitările acestora si răspunde întrebărilor adresate

Ofera telefonic clientilor servicii de calitate, prin furnizarea informațiilor solicitate și soluționarea reclamațiilor inaintate de acestia

CERINTE

Studii medii

-cunostinte medii de calculator

-cunoscator de limba italiana

-atentie distributiva

-abilitati avansate de comunicare si relationare; atentie la detalii; integritate profesionala

Orientare catre rezultat

Orientare catre client

Abilitati de organizare si gestiune a timpului

Capacitate de asimilare rapida a informatiilor noi

Spirit de echipa

Integritate si incredere

Experienta pe un post similar presupune un avantaj, dar nu este obligatorie

BENEFICII

-Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision )

-bonus de fidelitate