Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari; București

Se recruteaza si din

Otopeni

Responsabilitati:

- Gestioneaza clientii din zona alocata;

- Monitorizeaza si analizeaza tendintele pietei;

- Identifica oportunitatile de dezvoltare si realizeaza extinderea portofoliului de clienti;

- Promoveaza imaginea si produsele companiei;

- Contribuie la dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzari a companiei.

Cerinte:

- Experienta minima in vanzari;

- Studii medii/superioare;

- Bune competente de utilizare a pachetului Microsoft Office;

- Permis de conducere cat. B;

- Bune abilitati de comunicare si de vanzare;

- Gandire analitica, spirit de echipa, integritate, orientare catre clienti;

Oferta:

- pachet salarial motivant, incluzand: bonusuri de performanta, tichete de masa, telefon mobil si masina de serviciu;

- un mediu de lucru placut si posibilitati de dezvoltare profesionala.

  • Interviu online
  • Care este cea mai mare realizare profesionala de pana acum?
  • Care este nivelul de venituri asteptat pentru postul descris mai sus?