Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Daca esti  o persoana creativa, entuziasta, dornica de cunoastere a domeniului in care activeaza compania, te asteptam sa te alaturi echipei Elmark

Sarcini si responsabilitati ale jobului:
- acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- intocmeste oferte clientilor si potentialilor clienti;
- emite documentele fiscale (facturi fiscale, bon fiscal, chitante) cu respectarea prevederilor legale privind modul de intocmire a acestora si incaseaza numerarul;
- intocmeste NIR-uri, dispozitii de plata, completeaza registrului de casa;
- intocmeste avize de insotire a marfii;
- incaseaza bani, preia documente de plata de la clienti pentru marfa livrata;
- preia, factureaza comenzi on-line, mail sau telefonice;
- intocmeste comenzi de aprovizionare;
- participa la operatiuni de inventariere;
- postul oferit presupune activitate de birou.

- Cerinte:
- studii medii/superioare;
- cunostinte operare PC (Ms Office);
- lb engleza nivel mediu;

- lb. maghiara constituie un avantaj;
- cunostinte tehnice a produselor electrice constituie un avantaj;
- persoana sociabila, serioasa si responsabila;
- spirit de observatie si atentie distributiva;
- experienta intr-un post similar minim 2 ani;
- domiciliul stabil in Oradea.

Beneficii:
- bonuri de masa;
- salariu atractiv format din salariu fix;