Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

600 - 1000 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

SIDE TRADING SRL este o societate comerciala cu aproximativ 70 de angajati care a fost infiintata in anul 2002. Societatea are ca obiect de activitate comertul detergentilor, produselor cosmetice si de parfumerie, produselor de igiena si curatenie si al altor bunuri de  Societatea noastra, cu sediul in Timisoara , str. Antenei nr. 1A (centrul comercial Euro 2) angajeaza personal in vederea ocuparii postului de REPREZENTANT COMERCIAL.

Candidatul ideal:

- vorbitor de limba maghiara sau engleza -nivel mediu (obligatoriu);
- minim studii medii;
- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati de planificare si organizare;
- abilitati de negociere;
- orientare catre client si rezultate;
- capacitate de lucru in echipa;
- experienta in dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii;

Responsabilitati:

- prezinta si promoveaza produsele companiei prin contactarea clientilor actuali si atragerea de noi parteneri;
- vinde produsele companiei catre revanzatori;
- raspunde de indeplinirea targetelor cantitative si calitative de vanzari in zona alocata;
- raspunde de mentinerea si imbunatatirea relatiei cu toti clientii;
- actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti activi;
- foloseste eficient resursele companiei;

Beneficii Oferite
- pachet salar atractiv;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;

Te asteptam in echipa noastra!

  • Interviu online
  • Ce asteptari aveti de la locul de munca ?