Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Craiova

Esti o persoana dinamica si ai fler la gasirea clientilor si relationarea cu acestia? Faci fata cu succes la realizarea tintelor de vanzari si profiti de oportunitatile care apar?

Ai capacitatea de a negocia si de a duce lucrurile pana la capat?

Te atrag provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o organizatie cu sisteme de lucru moderne, care te incurajeaza sa te dezvolti personal si profesional?

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri in zona dedicata
- Stabilirea intalnirilor cu clientii in vederea prezentarii şi promovarii produselor şi serviciilor
- Vizitarea clientilor, inclusiv a santierelor de constructii pentru identificarea nevoilor de ofertare
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu portofoliul de clienti
- Intocmirea, transmiterea si negocierea ofertelor de pret
- Relationarea permanenta cu clientii si fidelizarea acestora
- Realizarea targetului de vanzari pentru zona dedicata

Profilul candidatului:
- studii superioare, iar cele in domeniul tehnic constituie avantaj
- experienta in vanzari de produse si servicii din domeniul tehnic
- bune abilităţi de vanzare, prezentare şi negociere
- orientare catre client si rezultate
- persoană dinamică, cu spirit de initiativă
- disponibilitate pentru deplasari frecvente in zona alocata
- permis de conducere categoria B
- abilităţi de operare calculator

Beneficii:
- salariu fix + comision direct proportional cu valoarea vanzarilor
- masina de serviciu, laptop, telefon
- mediu de lucru flexibil si modern
- programe si cursuri de dezvoltare personala si profesionala
- acces la tehnologii de ultima generatie
- oportunitatea de a lucra alaturi de un colectiv tanar si orientat catre performanta
- companie recunoscuta la nivel international