Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Suceava; Botoșani

Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare si prezentare foarte bune;
- Capacitate de organizare;
- Corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit de echipa;
- Atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati de negociere si persuasiune;
- Experienta in domeniul vanzarilor de tamplarie PVC constituie un avantaj;
- Capacitate rapida de decizie;
- Tinuta si aspect corespunzator;
- Cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet);

Responsabilitati:

- Cunoasterea in detaliu a elementelor de tamplarie, a produselor, serviciilor si solutiilor oferite de compania noastra;
- Intocmirea, prezentarea si negocierea ofertelor comerciale; consilierea tehnica a clientilor;
- Incheierea contractelor de executie a lucrarilor si urmarirea derularii acestora;
- Intocmirea rapoartelor periodice de vanzari;
- Identificarea de potentiali clienti si mentinerea relatiei cu clientii existenti.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix si procent din vanzari (in raport cu performantele);
- Telefon de serviciu;
- Training tehnic si de vanzari;
- Laptop si autoturism de servici.