Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

550 - 1100 €

Companie ce activeaza in domeniul comertului cu dispozitive si echipamente medicale, cu o echipa tanara si un mediu pozitiv de lucru cautam Reprezentant(a) Medical si de Vanzari.
Oferim un pachet salarial motivant, programe de dezvoltare si multe alte beneficii, corelate cu performantele. In cadrul de lucru veti putea detine autonomie in proiectele desfasurate si sansa de a va evidentia potentialul.

CANDIDATUL IDEAL:
- Absolvent studii medicale;

- Experienta anterioara minim 2 ani intr-o pozitie similara (preferabil);

- Organizat, precis, implicat in munca;

- Gandire tehnico-comerciala, are abilitati de comunicare cu clientii;

- Permis de conducere (obligatoriu);

- Cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj);

- A avut activitati de voluntariat in domeniul social sau medical, empatizeaza si se implica in promovarea de solutii medicale de inalta performanta spre binele pacientilor;

RESPONSABILITATI:
- Promoveaza produse si solutii medicale de inalta performanta catre specialistii din domeniul medical;

- Identifica noi clienti, noi oportunitati precum si noi evolutii in tehnologia medicala;

- Participare la cursuri de specialitate, la furnizorii externi, pentru dezvoltarea cunostintelor despre produsele comercializate;

- Gestioneaza primirea comenzilor, urmareste livrarile catre clienti precum si incasarile;

Oferta noastra:

- Package salarial motivant, corelat cu performantele,

- Portofoliu de produse de inalta performanta de la producatori de renume mondial,

- Logistica necesara postului (masina, laptop, tableta, telecomunicatii, etc.)

- Cursuri de pregatire,

- Autonomie si responsabilitati in cadrul unei echipe dinamice,

- Mediu de lucru motivant, pozitiv si cu spirit de echipa.

- Posibilitati de evolutie la nivel managerial.