Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

800 - 1500 €

    Reprezentant Vanzari - Proiecte de amenajari interioare

    Locatie: Timisoara

    Pe parcursul celor peste 20 de ani de existenta, compania noastra client si-a definit si stabilit o viziune clara asupra designului de interior, stabilindu-si o misiune in promovarea celor mai noi tendinte si incurajarea profesionistilor. Acestia au parteneriate cu cele mai importante branduri din industrie, pentru a putea oferi solutii complete de cea mai inalta calitate.

    Iar misiunea ta va fi sa gestionezi si sa dezvolti notorietatea companiei in Timisoara, in relatie cu clientii B2B.

    Aplica la acest job doar DACA:

    • Ai minimum 1 an experienta in proiecte de amanajari interioare;
    • Ai minimum 3 ani experienta intr-un rol de vanzari/servicii premium/lux;
    • Experienta in vanzari B2B

    Obiectivele rolului:

    Indeplinirea planului de vanzãri la nivelul filialei pe canale de vanzare si pe grupe de produse in conditiile:

    • o respectãrii Politicii de Vanzãri.
    • o respectãrii standardelor si procedurilor interne.
    • o incadrãrii in bugetul alocat filialei.

    Responsabilitatile rolului:

    • Cunoaste potentialul comercial al zonei arondate, identifica clienti noi si oportunitati potentiale;
    • Negociaza contractele si ofera consultanta clientilor in alegerea celei mai potrivite solutii;
    • Gestioneaza comenzile de la clienti si tine legatura cu beneficiarul pe tot parcurcul implementarii proiectului;
    • Monitorizeazã respectarea termenelor contractuale stabilite conform Politicii de Vanzãri intre clienti si companie;
    • Se implicã direct in solutionarea situatiilor conflictuale sau litigioase;
    • Reprezintã compania in comunitatea de afaceri zonalã, pentru imbunãtãtirea imaginii acesteia;
    • Intocmeste rapoarte lunare de activitate.