Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

- Absolvent studii superioare cu profil economic;

- Experienta creditare clienti Corporate;
- Permis de conducere (B);
- Foarte bune competente de vanzare, comunicare si persuasiune;
- Atitudine proactiva;
- Cunoasterea pietei si a mediului de afaceri din zona.

Responsabilitati:

- Promoveaza si vinde produsele bancii, oferind clientilor profesii liberale sau corporate consiliere financiara prin servicii bancare de calitate, la timp si conform nevoilor acestora;
- Dezvolta portofoliul de clienti profesii liberale si volumul de afaceri, in conformitate cu obiectivele sucursalei;
- Urmareste evolutia relatiilor cu clientii din portofoliul detinut si fidelizarea acestora prin activitatea de cross selling;
- Analizeaza si verifica actele necesare acordarii creditului, intocmeste documentatia si sustine dosarul de finantare in comitetul de credite al bancii;

Iti oferim un mediu de lucru provocator, modern si orientat catre rezultate. Suntem organizatia care sustine tinerii exceptionali, ambitiosi, care doresc sa-si contureze un brand profesional si sa-si dezvolte cariera indrumati de specialistii bancii.

Suntem o echipa tanara si dinamica. Vei gasi adevarati profesionisti, oameni cu experienta, comunicativi si proactivi care apreciaza performanta. Entuziasmul si energia acestora iti vor oferi o atmosfera de lucru placuta si colegiala.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!