Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Relationship Manager Hunter (IMM / Corporate)

Nivelul carierei
Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Part time
Anunt ce permite munca la distanta
Limbi vorbite
Engleză - Mediu
Salariu net pe luna
900 - 1500 €
Posturi disponibile
3

Orasul din care poti activa: Oricare din Romania

Tip colaborare: Part Time (2-4 ore/zi) / Remote

Nivel studii: Superioare, finalizate

Industrie: Consultanta / Servicii financiare

Limbi straine: Limba engleza (nivel mediu)

Onorariu colaborare / Salariu: Componenta fixa + variabila (succes)
Reper: la 2 ore alocate/zi veniturile medii lunare vor fi de ≈900 Eur
Obs: veniturile sunt nonliniare si corelate cu materializarea leadurilor

Numarul pozitiilor deschide: 3 (2 RM Co si 1 RM IMM)

Cerinte:
- experienta profesionala anterioara de minim 3 ani in domeniul bancar/leasing, pe o pozitie comerciala de atragere clienti persoane juridice
- cunostinte medii de analiza financiara si structurare nevoi de finantare
- abilitati bune de comunicare, vanzare, prezentare, negociere si persuasiune
- capacitati de organizare si planificare
- esti o persoana energica, entuziasta si motivata
- detii un SRL/PFA

Responsabilitati:
- prospectarea pietei in vederea atragerii și generarii de noi colaborari (intermediere finantari/servicii de consultanta/etc) din segmentul clienților persoane juridice cu cifra de afaceri de peste 5 mil. Lei.
- raportarea zilnica si saptamanala a activitatii derulate si a rezultatelor
- orientare activa spre imbunatatirea nivelului si abordarilor de atritie/retentie clienti
- respectarea procedurilor / principiilor IPS si a confidentialitatii informatiilor

Despre Innovative Professional Services Srl (IPS)
Este un butic de consultanta in business, specializat in facilitarea accesului la finantari locale (valori minime de 1 mil Lei) si internaţionale (valori minime de 10 mil Eur). Colaboram cu +19 banci locale si 6 banci externe. Mai oferim servicii de consultanta, instruire si management de relatii. In ceea ce livreaza IPS, unice, sunt comunicarea si rezultatele.