Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

- Studii medii sau superioare
- De preferat experienta de minimum 6 luni in lucru cu clientii
- Atitudine pozitiva in orice situatie
- Abilitati bune de comunicare, atitudine pro-client

Responsabilitati / Realizari

- relationarea cu clientii Enel / potentialii clienti Enel care vin in Punctele de contact Enel, prin abordarea directa a acestora si identificarea necesitatilor acestora
- explicarea modului de functionare / utilizare si promovarea beneficiilor utilizarii Kiosk-ului Enel;
- inregistrarea, arhivarea si transmiterea documentelor fizice primite de la clienti sau achizitor care fac obiectul activitatii desfasurate de achizitor: cereri, documente. contracte de furnizare a energiei electrice, oferte de funizare, avize de racoradre sau amplasament, documente pentru constituirea garantiei, precum si a altor documente;
- scanarea documentelor depuse de clienti in situatia in care este necesar acest lucru;
- verificarea datelor de inregistrare ale clientilor.

Beneficii extra salariu:
- Abonament Medical Profesional/Clasic in cadrul unei clinicii private
- Bonuri de masa, in functie de numarul de zile lucrate in luna respectiva
- Decont transport in valoare de 50 lei net
- Bonus acordat pentru fiecare trimestru, in functie de performante - minimum 100 lei net/trimestru – maximum 500 lei net/trimestru
-Acces la ofertele corporate de gratuitati, reduceri si preturi preferentiale la servicii premium (fitness, dental care, eye care etc).

Program - L-V, 8:00 - 16:00 / 9:00 - 17:00

Locatii

Bucuresti