Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Târgu Mureș

header

Descrierea postului:

  • Introducerea şi verificarea parametrilor de prelucrare
  • Reglarea maşinilor conform instrucţiunilor tehnice
  • Eliminarea unor avarii accidentale apărute la maşina cu comandă numerică

Cerinţe obligatorii:

  • Minim studii medii sau profesionale specifice/sau proaspăt absolvent Inginerie (TCM sau Mecatronică)
  • Capabil să citească desene tehnice
  • Cunosştinţe operare PC
  • Disponibilitate la muncă în 3 schimburi
  • Capacitate de auto-organizare şi învăţare continuă
  • Viteză de reacţie şi capacitatea de a lua decizii

Sunt avantajaţi candidaţii cu:

  • Experiență pe un post similar
  • Experienţă într-un mediu de producție
  • Cunoştinţe tehnice de prelucrări prin aşchiere
  • Cunoştinţe programare CNC

 Ofertă:

  • Pachet salarial competitiv bazat pe competenţele profesionale
  • Tichete de masă în valoare de 15 lei
  • Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)
  • Integrare imediată
  • Premii lunare şi de sărbători
  • Bonus anual de performanţă
  • Alte sporuri, bonusuri și beneficii
  • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă
  • Abonament Spa (fitness, piscină, masaj)

Candidații înteresați sunt rugați să depună un CV la sediul firmei sau să trimită un CV în atenția Departamentului Resurse Umane pe adresa de email