Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Strada Aeroportului, București

Descrierea companiei:

 Cu peste 20 de ani de experienţă în domeniu, Medcenter este unul dintre cei mai importanţi furnizori de servicii medicale    clinice şi de laborator din România.

 Medcenter deține unul dintre cele mai mari laboratoare din sud-estul Europei: mai mult de mp destinați medicinii de laborator și patologiei. Dotarea cu aparatură medicală de ultimă generație face din Laboratoarele Medcenter un nume de referință pe piața medicală românească.

Medcenter oferă o gamă largă de analize medicale de: hematologie, coagulare, biochimie, imunologie, serologie, teste de microbiologie și anatomie patologică la cele mai înalte standarde.

Atributii si responsabilitati:

1. Experienta de lucru in domeniul medical constituie un avantaj;

2. Minim studii medii;

3. Cunostinte de operare PC - nivel mediu;

4. Persoana disciplinata, responsabila si capabila sa lucreze in echipa;

5. Disponibilitate de a lucra pe ture.

Pachete si beneficii:

1. Pachet salarial atractiv;

2. Programe de formare continua care sa raspunda exigentelor pozitiei nou create;

3. Posibilitatea de dezvoltare in functie de performantele obtinute de angajat;