Acest job nu mai este activ.

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

  • Are capacitate de organizare, planificare si atentie la detalii;
  • Cunoaste tehnici de vanzare si negociere;
  • Este o persoana flexibila, responsabila, cu o atitudine pozitiva;
  • Are disponibilitate de a se deplasa de luni pana vineri;
  • Are abilitati de operare a programelor pe calculator;
  • Detine permis de conducere categoria B;

Descrierea jobului:

  • Regional sales representative  se ocupa de vanzarea si promovarea de ochelari de soare si rame de vedere in  zona arondata (Bucuresti, Tulcea, Constanta, Ialomita, Calarasi, Giurgiu, Teleorman, Olt, Dolj, Valcea, Arges, Dambovita, Prahova);
  • Se asigura ca va informa corect clientii despre produsele si serviciile companiei;
  • Preia comenzile si se ocupa de mercantizarea produselor;
  • Urmareste activ comenzile clientilor de la momentul plasarii, pana in momentul in care se primeste confirmarea platii;

Beneficii:

  • Contract individual de munca pe perioada nedeterminata;
  • Salariu fix+bonus performanta;
  • Masina de serviciu, laptop, telefon;
  • Reduceri si beneficii in cadrul companiei;

Descrierea companiei:

        Optical Network a luat fiinta in anul 2004, in prezent fiind liderul pietei de optica medicala in Romania. De asemenea, compania detine o importanta divizie de distributie B2B, autorizata sa comercializeze marci consacrate de rame vedere si ochelari soare, precum: Hugo Boss, Boss Orange,  MaxMara, Missoni, Moschino, Tommy Hilfiger, Gianfranco Ferre, Carrera, Fossil, Polaroid, Converse, Cacharel, Pepe Jeans, United Colors of Benetton, Replay, Diesel, Pierre Cardin, Benneton, Hello Kitty.