Regional sales manager(profile tamplarie pvc)

agent vanzari - reprezentant vanzari - manager vanzari

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca; Satu Mare; Bistrița; Baia Mare; Zalău

CERINTE:

  - Studii superioare
  - Experienta relevanta si dovedita in vanzari de profile de tamplarie PVC si   sisteme de feronerie de minim 2 ani;
  - Foarte organizat, responsabil si comunicativ
  - Orientare 100% spre CLIENT si rezultate
  - Capabil(a) sa munceasca individual dar si in echipa
  - Persuasiv, bun cunoscator a relatiilor interumane
  - Pachetul MS Office; e-mail; Internet
  - Disponibilitate pentru delegatii
  - Permis de conducere categoria B

RESPONSABILITATI :

Dorim sa ne intarim   propria Forta de Vanzari si cautam persoane dinamice, responsabile, pentru a   desfasura o activitate de activa de vanzari .
Daca doriti sa reprezentati compania TERAPLAST si sa lucrati alaturi de o echipa   tanara si dinamica, APLICATI ACUM!

  Obiective:
  - Dezvolta relatiile de business ;
  - Duce la indeplinire toate obiectivile de vanzari (lunare / trimestriale /   anuale);
  - Monitorizeaza rezultatele de vanzari si identifica ariile de imbunatatire;
  - Implementeaza politicile de pret ale brandurilor companiei ;
  - Identifica noi oportunitati pentru dezvoltarea afacerii ;
  - Negociaza si implementeaza termenii contractuali - conform limitei de   competenta;
  - Coordoneaza intreaga activitate in regiunea alocata.

BENEFICII:

-pachetul salarial si de beneficii se  negociaza in cadrul interviului;

-posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o irma dinamica si de succes;

Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi confidenţ îşi rezervă dreptul de a testa competenţele declarate de către candidaţi.