Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Pantelimon; București

Descrierea postului:Nr. referinţă: RSM Bucuresti & ILFOV B&B;
Domiciliul stabil in Bucuresti si Ilfov

Dorim alaturarea  noilor colegi in FAMILIA NOASTRA de vanzari, pe care o avem de 5 ani de zile si unde asiguram o atmosfera de munca unica, pe care si-o doreste orice angajat!!!

Responsabilitati:
• Administrarea clienţilor din zona de responsabilitate,
• Monitorizarea stocului de produse la distribuitori,
• Controlul debitelor,
• Controlul termenelor de plată,
• Realizarea targetului de vânzări pentru zona de responsabilitate.

Cerinte pentru ocupantul postului:
- domiciliul stabil in zona alocata;
- portofoliu de clienti si experienta minim 2 ani in domeniul mortarelor uscate;
- cunoasterea temeinica a pietei si clientilor in domeniul Materialelor de constructii (OBLIGATORIU);
- disponibilitate pentru deplasări;
- capacitate de planificare si organizare;
- temperament dinamic, atitudine proactiva;
- permis auto categoria B.

Candidatului ideal i se va oferi oportunitatea de a lucra într-o echipa profesionistă şi de a-şi dovedi succesul într-o piaţă extrem de competitivă.Se ofera auto si telefon serviciu, cazare si masa in delegatii, salariu fix, bonus concursuri, comisioane motivante trimestriale, anuale.

Venituri minime garantate de 4,500 ron, NET!

NUMAI CANDIDATII CU EXPERIENTA MINIM 2 ANI IN MATERIALE DE CONSTRUCTII SI CU PORTOFOLIU DE CLIENTI VOR FI CONTACTATI!

DEVIZA NOASTRA: CALITATE GERMANA, PRETURI ROMANESTI!