referent serviciu marketing/ofertare

referent marketing / ofertare

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitatile principale:

  • Cauta in mod curent noi oportunitati de proiecte (pe paginile destinate achizitiilor publice), la nivel national si international
  • Urmareste zilnic site-ul e-licitatie (SEAP) pentru achizitii publice
  • Intocmeste, verifica, depune oferte de licitatii, urmareste procedurile pana la finalizare
  • Colaboreaza intern cu responsabilii tehnici si extern cu colaboratorii, in vederea elaborarii si depunerii ofertelor
  • Actualizeaza baza de date cu noi parteneri/colaboratori

Cerintele minime:

  • Studii superioare
  • Vechime in domeniu - minim 1 an
  • Cunostinte limba enlgeza nivel avansat
  • Cunostinte operare calculator : pachet MS Office (Word, PPT, Excel), Internet
  • Abilitati specifice: organizare, responsabilitate, flexibilitate, rezistenţă la lucrul sub stres, bună planificare şi coordonare, atenţie distributivă, spirit de echipă, adaptabilitate, politeţe, fermitate, promptitudine, comunicare şi negociere

Constituie avantaj :

  • Vechime in munca mai mare de 3 ani
  • Experienta intr-un post similar
  • Cunoasterea legislatiei in domeniul achizitiilor publice
  • Cunoasterea platformei SEAP
  • Detinerea unui certificat expert achizitii