Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Principalul obiectiv al postului este reprezentat de participarea activă la acţiunile necesare procesului de implementare SAP - HR în Brico Depot România.

Responsabilități specifice postului:

  • Participa impreuna cu responsabilul de implementare HR - SAP la intocmirea modelului /structurii  acestuia in Brico Depot Romania ;
  • Extrage si prelucreaza impreuna cu responsabilul de implementare HR - SAP datele necesare pentru importul in modulul Administrare Personal si Management Organizational;
  • Pregateste/prelucreaza in excel impreuna cu responsabilul de implementare HR – SAP datele pentru migrarea/ exportul in SAP;
  • Genereaza impreuna cu responsabilul de implementare HR - SAP datele de migrare din sistemul de operare (TrueHR); Verifica corectitudinea migrarii (dintre TrueHR si SAP);
  • Testeaza impreuna cu responsabilul de implementare HR - SAP corectitudinea datelor pentru modificarile globale ale sistemului SAP ;
  • Introduce informatii suplimentare in sistemul SAP - HR (date care nu se regasesc in sistemul de operare local TrueHR);
  • Participa activ impreuna cu responsabilul de implementare HR - SAP la sesiunile de training necesare angajatilor companiei pentru asimilarea modului de operare in sistemul SAP.

Cerinţe specifice postului:

  • Cunostinte in domeniul resurselor umane - salarizare (minim 2 ani);
  • Cunostinte bune operare excel si word pentru raportari diverse;
  • Cunostinte limba engleza scris si vorbit;
  • Cunostinte operare in programe de salarizare si SAP constituie un avantaj;
  • Atentie la detalii ;
  • Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor ;
  • Proactivitate pentru munca de echipa.

Postul este prevazut pe o perioadă determinată de 1 an, cu posibilitatea de prelungire a contractului!

Doar candidaţii eligibili vor fi contactaţi pentru a participa la interviu!