Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Cerinte:

• Studii medii sau superioare – specialitate resurse-umane;
• Curs inspector resurse-umane;
• Foarte bune abilităţi de comunicare;
• Persoană atentă la detalii și capabilă să păstreze confidenţialitatea datelor cu care lucrează;
• Calmitate și răbdare în relaţiile cu cei din jur;
• Atitudine proactivă, pozitivă și dinamism;
• Capabilă să se înscrie strict în termenele stabilite pentru fiecare activitate;
• Bune cunoștinţe de operare PC (Word,Excel);

• Cunosterea prevederilor din Codul Muncii;

Responsabilitati:

• Gestionează dosarele de personal;
• Întocmește documente specifice departamentului HR (contracte de muncă, acte adiţionale, decizii de încetare, note delichidare, decizii de suspendare,etc);
• Operează,modificări,suspendări și încetări contracte individuale de muncă în programul REVISAL;
• Realizează diverse rapoarte specifice administrării de personal;
• Întocmește adeverinţe și alte documente solicitate de salariaţi si fosti salariati;
• Asigură respectarea procedurilor interne ale companiei în domeniul resurselor umane.

Oferim:

• Pachet salarial motivant;
• Tichete de masă;
• Decontare transport;
• Pensie facultativa;
• Card sanatate.