Adresa/ adresele jobului

Chișineu-Criș

Cerinte:

- Perioada determinata (2 ani)
- Studii superioare

- Experienta pe un post similar constituie avantaj
- Limbi straine: Engleza sau Italiana prezinta avantaj
- Persoana comunicativa, flexibila, practica, orientata catre rezolvarea problemelor
- Cunostinte MS Office

Atributii si responsabilitati:

- Intocmirea dosarului de angajare;

- Inserarea datelor noilor angajati in AS400 si pregatirea cartelei pentru pontaj;

- Actualizarea registrului de evidenta al salariatilor;

- Gestionarea documentelor pentru bunurile date angajatilor in uz (auto, telefon, aparat foto, imprimanta, etc).

- Verificarea zilnica a pontajului;

- Gestionarea certificatelor de concedii medicale, a concediilor de odihna, concedii fara plata, autorizatii de iesire;

- Eliberarea diverselor documente solicitate de catre angajati (adeverinte medicale, adeverinte de venit, adeverinte pentru      deduceri personale, etc.);

- Organizarea cercetarilor disciplinare si intocmirea documentelor aferente;

- Oferirea informatiilor privind problemele de personal;

- Modificarea in caz de necesitate a centrelor de cost pentru angajati;

- Gestionarea tichetelor de masa;

- Impartirea tichetelor de masa si a fluturasilor la angajati;

- Intocmirea formularelor necesare statisticii;

- Intocmirea diverselor rapoarte legate de personal;

- Planificarea si organizarea cursurilor de calificare si specializare;

- Inregistrarea salariilor pe centre de cost.