Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Galați

Se recruteaza si din

Brăila

Ai experienta in activitati de marketing? Ai spirit de conducere si idei de dezvoltare? Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit? Atunci locul tau e in echipa noastra!

Avem o echipa de vanzatori profesionisti si furnizori recunoscuti la nivel international cu care colaboram. Tot ce trebuie sa faci este sa te integrezi in echipa noastra si sa ne aduci un plus valoare prin cunostintele tale.

Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.
Programul este flexibil si suntem alaturi de tine oricand ai nevoie de timp sau sprijin.

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios iar noi iti promitem ca o sa te apreciem si o sa-ti respectam munca si timpul liber.

Mai multe detalii despre postul de

Specialist marketing
Responsabilități

  • Reprezinta compania in relatiile cu furnizorii de servicii de marketing;
  • Redacteaza materiale de prezentare, articole, pregateste mape de prezentare;
  • Organizeaza evenimente de prezentare produse, promovare, etc (interne si externe);
  • Pregateste materialele promotionale de la concept pana la implementarea finala;
  • Achizitia de materiale promotionale si publicitare;
  • Organizarea participarii de targuri si expozitii;

Aptitudini:

• Studii medii sau superioare;

• Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;

• Experienta minima 3 ani intr-o functie similara;

• Riguros, organizat, responsabil, cu grad mare de implicare

 • Cunoașterea unei limbi straine de circulatie internationala (limba engleza);

• Abilitati de comunicare si organizare
• Bune cunostinte de utilizare PC: pachetul Office

Beneficii
• salariu motivant;
• apartenența la o echipă de profesioniști;
• posibilitate de dezvoltare personală și profesională;