Acest job nu mai este activ.

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Galați

 Ai experienta in vanzari sau in ofertare? Iti doresti un loc de munca sigur si bine rasplatit? Atunci locul tau e in echipa noastra!

Avem o echipa de vanzatori profesionisti si furnizori recunoscuti la nivel international cu care colaboram. Tot ce trebuie sa faci este sa te integrezi in echipa noastra si sa ne aduci un plus valoare prin cunostintele tale.

Suntem Dicor Land SRL, o companie de vanzari utilaje agricole si cautam colegi care sa ne ajute sa dezvoltam in continuare compania.

Programul este flexibil si suntem alaturi de tine oricand ai nevoie de timp sau sprijin.

Tot ce vrem de la tine este sa fii harnic si serios iar noi iti promitem ca o sa te apreciem si o sa-ti respectam munca si timpul liber.

Mai multe detalii despre postul de Referent Ofertare:

Responsabilitati
- intocmirea de oferte (caracteristici, pret, termen de livrare) si transmiterea acestora catre solicitant;
- mentine legatura cu agentii de vanzari;
- lansare comenzi la furnizori interni, externi si urmareste fluxul de primire al acestora;
- actualizarea zilnica a stocurilor si transmiterea acestora catre echipa de vanzari;
- insotirea clientilor in parcul de utilaje in scopul prezentarii produselor;

Aptitudini:
• Studii medii sau superioare;
• Experiență în vanzari / ofertare constituie avantaj;
• Cunostinte tehnice;
• Abilități de operare pe calculator - pachetul Office
• Posesia permisului de conducere auto categoria B;
• limba engleza avansat; cunoasterea celei de a doua limbi la nivel avansat reprezinta un real avantaj!
• Adaptabilitatea in cadrul unei echipe;
• Bune abilităţi de comunicare şi negociere;
• Uşurinţă în exprimarea ideilor, deprinderea de a vorbi în public;
• Capacitate de relaţionare interumană;
• Corectitudine si perseverenţă;
• Spirit de iniţiativă;
• Echilibru emoţional;

Beneficii:
- pachet salarial foarte motivant;
- apartenenta la o echipa de profesionisti;
- posibilitate de dezvoltare personala si profesionala;
- bonusari in functie de performante.