Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Postul este valabil pentru Reprezentanta Dacia Renault

Descrierea si responsabilitatile postului:

  • Pregatire activitati conform plan de marketing
  • Promovarea produselor si serviciilor in mediul online si offline
  • Realizare campanii de imagine
  • Organizare evenimente

Cerinte:

  • Abilitati de comunicare verbala si scrisa
  • Abilitatea de a lucra cu sarcini multiple si de a prioritiza
  • Abilitati de planificare si organizare, tinand cont de termene limita
  • Atitudine pozitiva si flexibilitate
  • Gandire creativa, munca in echipa
  • Cunoasterea limbii engleze
  • Studiile si experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj

Beneficii:

  • Oportunitatea de a te asocia unui brand international, intr-un climat tanar si dinamic
  • Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti
  • Mediu de lucru modern
  • Venituri financiare motivante
  • Tichete de masa
  • Program recompense recomandari