Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Atribuţii şi responsabilităţi SPECIFICE:

- contribuie la implementarea planului de marketing stabilit la nivelul intregii companii;

- efectuează activități de cercetare a pieței produselor de iluminat;

- realizează analize și studii și elaborează propuneri privind lansarea de noi produse / servicii, sau stoparea vânzării anumitor produse / servicii;

- organizează, pregătește și participă la derularea de acțiuni de promovare;

- analizează și urmărește rezultatele campaniilor de promovare;

- participă la elaborarea materialelor de prezentare (tipărite sau în format electronic);

- participă la punerea în aplicare a politicilor de fidelizare a clienților existenți;

- actualizeaza site-ul de internet ale companiei și paginile acesteia în rețelele sociale;

- întocmește - la cerere – rapoarte specifice activității pe care le prezintă șefilor ierarhici.

STUDII / SPECIALITATE, COMPETENTE:

- studii superioare tehnice sau economice;

- cunoașterea la nivel mediu a limbii engleze;

- cunoștințe de operare calculator - MS - Office (word, excel, powerpoint);

- permis de conducere categoria B;

- experienta similara respectiv cunoașterea  aplicațiilor COREL, PHOTOSHOP reprezinta un plus.

CERINȚE SPECIFICE:

- cunoașterea tehnicilor de vânzare și marketing – traditional si digital (SEO, Social Media)

- spirit analitic, sintetic și organizatoriu excelente abilități de prezentare, persuasiune, negociere și vânzare, abilități de comunicare și relaționare foarte bune;

- creativitate si capacitate de inovare;

- dorință de auto-perfecționare și preocupare pentru învățarea aspectelor conexe legate de activitatea curentă;

- rigurozitate și operativitate în îndeplinirea sarcinilor de serviciu;

- spirit de echipă.