Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Cerinte:

  • studii superioare economice sau tehnice;
  • cunostinte bune operare PC: World, Excel, navigare internet:
  • limba engleza scris/vorbit nivel avansat;
  • capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
  • capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
  • capacitatea de a respecta termenele limita;
  • atentie catre detalii;
  • abilitatea de a invata lucruri noi;
  • responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • varsta peste 40 ani.

Responsabilitati:

  • asigură legătura dintre directorul general şi  persoane din cadrul organizaţiei sau din afara acesteia;

  • organizeaza si lanseaza comenzi catre furnizorii interni si externi;
  • preia si directioneaza apelurile telefonice;
  • preia si directioneaza rapoarte sau cereri venite pe numele directorului general;
  • asigura protocolul in cadrul intalnirilor in conformitate cu cerintele zilnice;
  • preia, inregistreaza, distribuie documente catre compartimentele firmei;
  • indosariaza si arhiveaza corespondenta si mesajele primite de la partenerii firmei si de la angajati;
  • redacteaza corespondenta de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice;
  • asigura transmiterea documentelor prin e-mail, posta, fax;
  • actualizeaza baza de date;
  • se ocupă de agenda de călătorie (bilete de avion, cazare la hotel etc.) a directorului general;
  • elaboreaza si redacteaza documente si situatii cerute de management;
  • pastreaza confidentialitatea tuturor datelor la care are acces;

  • asigura suportul administrativ pentru toate departamentele firmei