REFERENT DEZVOLTARE, VÂNZĂRI ONLINE - BT Direct

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Cerințe:

  • Persoană dinamică cu capacități de organizare și planificare;
  • Experiență profesională de minim 6 luni într-o poziție similară;
  • Cunoștințe avansate de utilizare a calculatorului (Microsoft Office);
  • Abilități de analiză, comunicare, relaționare.

Responsabilități:

  • Vinde online produsele societății către clienți persoane fizice;
  • Promovează imaginea societății;
  • Identifică, contactează, atrage clienții persoane fizice și le oferă produse și servicii care să corespundă nevoilor;
  • Menține relația cu clienții existenți prin contactarea lor cu regularitate

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand românesc de top,
  • Pachet financiar: salariu fix, tichete de masă,
  • Traininguri de pregătire și perfecționare profesională.

Descrierea companiei:

BT Direct IFN SA este o institutie financiara nebancara fondata in ianuarie 2003 si este membra a Grupului Financiar Banca Transilvania.

In ultimii ani compania si-a orientat activitatea si spre creditele de nevoi personale, credite oferite prin unitatile Bancii Transilvania si prin societatile de brokeraj partenere.

In cei peste 14 ani de existenta compania a incercat prin produsele financiare promovate sa ofere potentialilor clienti un credit simplu, rapid, fara costuri ascunse.