Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

bulgară

Adresa/ adresele jobului

București

Netclient SRL este unul din actorii principali din piata online dedicata cafelei, espressoarelor de cafea si produselor conexe. Dezvoltarea continua a magazinelor online ce se afla in proprietatea si administrarea Nectlient SRL, ne determina sa cautam acele persoane capabile si ambitioase, care doresc dezvoltarea unei cariere dinamice alaturi de echipa noastra.

Dorim colaborarea cu o persoana ambitioasa in vederea dezvoltarii acestor magazine online si in piata vecina din Bulgaria.

Suntem in cautare de Referent comercial vorbitor limba bulgara

Descriere post:

- preluare comenzi de la clienti, ofertare comerciala, studii si analize concurentiale online etc.

- emitere facturi fiscale conform comenzilor preluate si urmărirea încasărilor acestora

- operare calculator- comunicare clienti: online, telefonic, birou- facturare;

- indeplinirea diverselor sarcini primite de la managementul firmei.

Cerinte

- cunoasterea foarte buna (nativ) a limbii bulgare

- studiile superioare prezinta un avantaj dar nu eliminatoriu

- cunoasterea limbii engleze

- persoana dinamica, responsabila

- seriozitate si dorinta de crestere profesionala in cadrul firmei

- abilitati de comunicare

- profil ordonat si meticulos

- fara antecedente penale

Oferta (bonusuri, beneficii):

Contract de munca
Tichete de masa
Bonusuri