Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Daca esti o persoana ambitioasa, activa, placuta, cu initiativa, comunici usor si iti place sa lucrezi in domeniul comercial al amenajarilor interioare , te asteptam in echipa noastra!
Te vei bucura de intregul sprijin al echipei si vei avea satisfactia de a lucra cu produse din piatra naturala.
Descrierea jobului
Atributii:

- consiliere si vanzare piatra naturala pentru reprezentantele din tara;

- consiliere de specialitate, specifica produselor sau serviciilor oferite;

- preluarea comenzilor si urmarirea derularii acestora
Cerinte:

  -studii economice superioare

 - bune abilitati de  relationare, atitudine proactiva, seriozitate

- abilitati de baza  cu calculatorul (MS Office)

- capacitati bune de organizare si sintetizare a informatiilor

- aspect business placut

- varsta maxima 30 de ani

Beneficii:

- pachet salarial  motivant

- oportunitatea de evolutie profesionala si avansare intr-un colectiv dinamic si tanar