Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

100 - 800 €

Acest job nu mai este activ.

Companie romaneasca, avand o experienta de peste 23 de ani in industria mobilei, cu activitati de import-export, cauta pentru angajare o doamna sau o domnisoara pentru intregirea echipei. Dorim alaturi de noi o persoana serioasa, dinamica, intuitiva, atenta la detalii si cu o buna capacitate de adaptare, cu studii superioare terminate sau in curs.

Cerinte :

  • Studii superioare in domeniul economic sau tehnic
  • Experienta in mediul comercial/economic
  • Limbi straine: limba engleza; cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj
  • Cunostinte solide de operare PC si a pachetului MS Office
  • Permis de conducere categoria B

 Responsabilitati :

  • Mentinerea relatiilor comerciale cu partenerii si clientii nostri
  • Preluarea comenzilor si indeplinirea formalitatilor pentru livrare
  • Efectuarea comenzilor catre furnizorii externi
  • Gestiunea stocului
  • Participarea la targuri si expozitii
  • Intretinerea paginii web
  • Redactarea si achizitia materialelor publicitare

Oferim un pachet salarial motivant si posibilitatea lucrului intr-un mediu placut, favorabil dezvoltarii profesionale.