Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

1 Strada Poligonului, Ploiești

Descriere post:
Optimizarea, monitorizarea si asigurarea stocurilor de produse
Intocmirea periodica a listelor de sales-forecast actualizate
Intocmirea şi lansarea catre furnizori a comenzilor in timp util si urmarirea acestora
Mentinerea si dezvoltarea legaturii cu furnizorii, rezolvarea problemelor operative
Transmiterea catre furnizori a tuturor informatiilor necesare
Actualizarea in sistemul informatic a bazei de date privind furnizorii
Punerea la dispoziţia departamentului logistică a intregii documentaţii necesare pentru întocmirea documentelor vamale
Asigura suport altor departamente in derularea colaborarii cu furnizorii
Asigurarea in cadrul societatii a fluxului de documente şi informaţii referitoare la aprovizionare;
Organizarea şi menţinerea evidenţei comenzilor de aprovizionare atât pe suport hârtie cât şi electronic

Cerinte
Studii superioare finalizate (economice / limbi straine )
Cunostinte lb engleza nivel avansat (fluenta constituie un avantaj)
Experienta pe o functie similara de minim 1 an
Cunostinte bune operare PC : MS Office (Word, Excel, PowerPoint), Outlook
Seriozitate, comunicare, atentie la detalii, respectarea termenelor;
Adaptarea la sarcini urgente

Beneficii Oferite
Salariu fix plus bonificatii in functie de realizari si alte beneficii
Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionist si dinamic