Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză, franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

300 €

Candidatul ideal

Avem nevoie de noi colegi cu o perspectivă umanistă, cu abilităti de conducere și capacitatea de a reuși într-un mediu de lucru accelerat. Dacă ai o atitudine și o minte antreprenoriala și un inovator care inițiază în mod constant noi modalităti de a construi și menține relații de business, te așteptăm în echipă IoTH, dacă angajamentul tau te pune deoparte și esti încântat să crești într-o companie care pozitionează umanul înainte de toate.

Recruterul pe care îl dorim în companie va fi responsabil pentru identificarea și angajarea talentelor de top pentru a sprijini departamentul nostru de business.
Dorim să te cunoaştem dacă esti o persoană pasionată de oameni, dornică să se dezvolte în domeniul Recrutării si sa interactionezi cu zona de Consultanta pe care noi o stapanim.

Funcții & Responsabilități: Recrutare

Vei identifică și recruta cele mai strălucite minți tehnice din lume.
Este un rol dinamic necesitand jonglerie coerentă și prioritizarea sarcinilor zi de zi .
Dacă sună bine această provocare, și esti gata să muncesti din greu pentru rezultate uimitoare și să contribui la o afacere în creștere rapidă, am fi încântați să auzim de tine!

Candidatul potrivit trebuie să fie capabil să gestioneze cu succes și să colaboreze în armonie continuă cu departamentul de business pentru a înțelege toate cerințele acestuia.

Cerințe și calificări:
Persoana orientata spre rezultat, dornica sa invete si sa se perfectioneze in permanenta
O persoana cu atitudine pozitiva, energica, care da dovada de seriozitate si integritate
Adaptabilitate și capacitatea de a invăta rapid noi tehnologii și industrii.
Abilitatea de a utiliza mai multe surse pentru căutările candidaților pe piață
Abilitatea de a produce rezultate într-un mediu autonom, flexibilitatea de a identifica și de a răspunde la schimbările în prioritătile pe proiecte
Abilităti de comunicare verbală și scrisă
Capacitatea de a analiza și de a evalua candidați în cadrul interviurilor telefonice și față în față
Comunicare excepțională, prezentare, follow-up, negociere și abilităti de închidere proiecte cu succes.
Inițiativa și creativitatea de a identifica și de a transmite tehnici și abordări diferite

Internship Platit!
Romana și engleză sunt obligatorii. O a treia limbă este un avantaj
Sediul IoTH: Pipera - foarte aproape de metrou.

IoTH este o companie romanească de consultantă și servicii. Noi oferim expertiză și suport acolo unde este nevoie și ajutăm la rezolvarea problemelor oamenilor, prin furnizarea de expertiză prin intermediul consultanților noștri în domeniul IT, inginerie și procese de business.