Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Salariu brut pe luna

500 - 700 €

Responsabilitati:

  • Sa mentina  “front line management” in tot ceea ce presupune activitatea de HR: recrutare personal, interviuri, predarea regulamentului etc;
  • Sa aiba initiativa in ceea ce privesc solutiile care pot aduce o crestere a business-ului prin creativitate si motivare personal;
  • Sa mentina o relatie profesionala de calitate cu angajatii de pe toate nivelele ierarhice si sa asigure o buna integrare si functionare a acestora in echipa;
  • Sa gaseasca solutii de management, privind problemele de HR ce pot aparea in activitatea  zilnica;
  • Elaborarea regulata a rapoartelor privind indicatorii specifici de management si de centralizarea a factorilor de resurse umane;
  • Mentinerea relatiei cu firmele externalizate de contabilitate, ITM, asigurari sociale si diversi furnizori;
  • Pregatirea si implementarea diferitelor procese de Resurse Umane;

Cerintele postului:

  • Cunostinte de limba engleza;
  • Capacitatea de gestionare eficienta a resurselor alocate;
  • Capacitatea de a lucra independent si in echipa;
  • Capacitatea de planificare si organizare a timpului de lucru;
  • Capacitatea de implementare a solutiilor propuse de ea sau de echipa;
  • Capacitatea de a rezolva eficient problemele;
  • Creativitatea si spirit de initiative;
  • Capacitatea de asumare a responsabilitatilor;
  • Capacitatea de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite;
  • Integrarea morala si etica profesionala;
  • Sa aiba insusiri pozitive de personalitate: seriozitate/responsabilitate,  loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare: spirit de observatie, rabdare, viteza de reactive, capacitate de comunicare;
  • Sa fie o persoana cu un aspect fizic placut si sa stie sa se faca placuta prin modul de abordare al oamenilor;
  • Experienta in HR constituie un avantaj. Desemenea poate constitui un avantaj, experienta in vanzari sau in alt domeniu ce presupune relationarea cu oamenii.

Oferta noastra:

  • Salariu motivant, cu crestere graduala in timp;
  • Posibilitati de avansare rapida, in functie de motivarea si capacitatea de implicare a persoanei;
  • Dezvoltarea profesionala extinsa, intr-un mediu de lucru dinamic, cu echipa tanara in permanenta dezvoltare. Punem accentul pe om, pe ideile si  creativitatea sa;
  • Mediu placut de munca, in care suntem orientati pe calitatea umana si a mediului in care ne desfasuram activitatea;
  • Team bulding-uri periodice, care asigura o integrare mai buna a personalului si o crestere a sentimentului de apartenenta;

Descrierea firmei:

Lucram de 19 ani in domeniul videochat si stim cat de important e absolut fiecare aspect. Nimic nu poate fi lasat la voia intamplarii si tocmai de aceea suntem organizati pe echipe dedicate. Dedicate fiecarui detaliu - de la HR la training, foto, styling, management si IT.
Ne-am propus sa redefinim ceea ce inseamna videochat. Sa facem totul clar, sigur si confortabil pentru oamenii nostri - de la modele, la echipele din spatele lor.
Mai departe, restul e simplu: ne simtim cu totii motivati si castigam impreuna.

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, suntem bucurosi sa ni te alaturi!