Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

italiană, franceză, engleză

Adresa/ adresele jobului

Piatra Neamț

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Ne dorim ca viitorul nostru coleg :

  • sa aiba cunostinte avansate de limba italiana si franceza/engleza;
  • sa aiba studii superioare finalizate/ in curs de finalizare;
  • sa aiba disponibilitate pentru colaborare pe termen mediu sau lung;
  • sa aiba experienta anterioara in recrutare de personal - este un plus;
  • sa aiba atestatele sau cursurile finalizate in strainatate - reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

Ce va face colegul nostru?

  • Va dezvolta, implementa si coordona programul si strategia de recrutare si selectie a resurselor umane
  • Va identifica mediile si metodele cele mai potrivite ce vor contribui la desfasurarea procesului de recrutare si selectie
  •  Va concepe si publica anunturile pentru angajare
  •  Va promova, pe piata fortei de munca, locurile de munca disponibile
  •  Va gestiona baza de date cu aplicanti
  •  Va selecta CV-urile
  • Va organiza interviurile telefonice si fizice
  • Va conduce interviurile alaturi de candidatii selectati
  • Va sprijini integrarea noilor angajati in firma
  •  Va crea continutul materialelor necesare procesului de recrutare-selectie, (chestionare, teste, creeaza profile psihologice)
  • Va asigura activitatile de administrare de personal, de evaluare a performantelor, de implementare a politicilor de resurse umane.

Si, pentru ca ne dorim ca toti colegii nostri sa fie rasplatiti cum se cuvine pentru activitatile pe care le desfasoara alaturi de noi, iti propunem:

  • Oferta financiara atractiva
  •  Pachet de beneficii
  •  Contract pe perioada nedeterminata
  •  Program de training plătit
  •  Un mediu de lucru tanar si dinamic care sa te faca sa zambesti in fiecare zi si in care te poti dezvolta personal si profesional.