Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Tapiei, Lugoj

Se recruteaza si din

Caransebeș

Responsabilitati

-Aplicarea procesului si procedurii de recrutare si selectie Autoliv
-Selectie de CV-uri in baza unor profile agreate anterior;
-Contactarea si programarea la interviuri a candidatilor;
-Completarea bazelor de date si a documentelor din proces;
-Testarea candidatilor si intervievarea acestora;
-Programarea la analizele medicale a candidatilor admisi;
-Oferire de feedback pentru candidatii respinsi;
-Completarea documentelor in vederea semnarii contractului;
-Indeplinirea targeturilor saptamanale si lunare conform planului de recrutare;
-Participarea la activitati de promovare a companiei;

Cerinte:

-Educație: Studii superioare
-Experienta anterioara intr-o alta companie
-Experiență în recrutare– reprezintă un avantaj;
-Experiență în proces/ producție/ proiectare- reprezintă un avantaj;
-Limbi: Engleză - nivel avansat ,
-Operare PC- nivel mediu.

Aptitudini:

-Abilități foarte bune de comunicare.
-Capabil să lucreze în echipă ;
-Orientat către rezultate;
-Dornic de a-și îmbunătăți continuu cunoștințele;
-Gândire logică, analitica, orientare tehnică