Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

Oradea

Se recruteaza si din

Arad, Salonta, Marghita, Aleșd

Cautam pentru clientul nostru, companie de recrutare in domeniul medical un recruiter. Experienta nu este o cerinta, iti cerem doar sa cunosti limba Germana.

Descrierea postului

Ca si recruiter te vei asigura ca positiile pe care le ai disponibile vor fi acoperite de cei mai buni candidati. Mai concret vei face urmatoarele:

  • promovarea job-urilor disponibile
  • participarea la targuri de joburi in tara si in strainatate
  • cv screening si interviuri preliminare
  • mentinerea relatiei cu candidatii
  • gestionarea bazei de date candidati
  • identificarea surselor de atragere a noi candidaturi

Cerinte

  • limba germana nivel avansat
  • limba engleza sau franceza constituie avantaj
  • ordonat, cu bune abilitati de organizare
  • gandire analitica, abilitatea de a lucra la mai multe proiecte in acelasi timp si a le duce la finalizare
  • abilitati de comunicare, relationare, prezentare

Oferta (bonusuri, beneficii)

  • program de munca (40 ore pe saptamana)
  • prime de obiectiv substantiale
  • plata orelor suplimentare(lunar) sau compensarea cu timp liber
  • prime anuale pentru activitatea prestata
  • reevaluarea sarcinilor si a modului de executare a acestora creaza premisele obtinerii unei cresteri salariale

Clientul nostru

Clientul nostru este o companie din Oradea care ofera servicii de recrutare internationala in domeniul medical.

Mai multe informatii

Pentru mai multe informatii te rugam sa ne contactezi: |