Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

poza anunt

Responsabilități:

  • Stabilirea profilului candidatului ideal pentru fiecare post în parte, împreună cu şefii departamentelor;
  • Stabilirea interviurilor, recrutarea şi selecţia angajaţilor specialişti şi operatori;
  • Administrarea bazei de date de CV-uri;
  • Administrarea posturilor deschise pe site-urile de recrutare;
  • Menţinerea şi dezvoltarea legăturii cu firmele de recrutare;
  • Implicare în pregătirea şi prezenţa firmei la târgurile de cariere;
  • Administrarea posturilor firmei în baza de date;
  • Propunerea şi dezvoltarea de noi modalităţi de atragere a candidaţilor.

 Cerințe:

  • Absolvent de studii superioare;
  • Minim 1 an experienţă în recrutare pentru firme de producţie, atât specialişti cât şi operatori;
  • Foarte bune abilităţi de evaluare, prioritizare şi urmărire a obiectivelor stabilite;
  • Este proactiv, are initiativă şi este focalizat pe obţinerea rezultatelor pozitive;
  • Cunoaşte limba engleză la un nivel avansat.