Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Strada Bruxelles, Ariceștii Rahtivani

Principalelele responsabilitati

  • Primirea si asigurarea activitatilor de protocol pentru colaboratorii din tara si strainatate
  • Gestionarea corespondentei
  • Tehnoredactarea documentelor
  • Gestionarea activitatilor de cazare
  • Intocmirea de evidente primare

    Cerinte
  • Studii superioare (finalizate sau în curs);
  • Excelente abilităţi de comunicare orala si scrisa in limba romana;
  • Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat
  • Cunoștințe de operare PC (Word, Excel, Outlook);
  • Abilități de organizare și prioritizare a sarcinilor de lucru;
  • Atenție la detalii;
  • Persoană dinamică, proactiva și eficientă.

Oferta
- pachet salarial atractiv corelat cu performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- oportunitati de training si dezvoltare profesionala

  • Interviu online
  • Why do you think you are the right person for this job?