Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Salariu brut pe luna

500 - 550 €

Compania Bidepa Logistics si Agentia de Servicii Professional in colaborare cu Danone Romania, cauta  zambete in Receptie:

Profil si responsabilitati:

Persoana cu atitudine de tipul "pot" si "fac", spontana, deschisa, cu bune abilitati de comunicare si relationare, ambitioasa;

Primire si inregistrare vizitatori

Primire si distributie corespondenta fizica si electronica; expediere corespondenta si colete;

Preluare si redirectionare apeluri telefonice externe si interne.

Intocmire cereri de plata facturi furnizori

Interactiune cu furnziorii departamentului Servicii Generale

Initiere comenzi in SAP pentru departamentul Servicii GENERALE

Organizare calatorii, cazari si evenimente prin agentia de voiaj

Intocmire deconturi

Centralizeaza solicitarile administrative pentru anumite servicii si le transmite furnizorilor de servicii; mentine contractual cu respective furnizori.

Monitorizeaza ca solicitarile administrative pentru diferite servicii sa fie transmise furnizorilor de servicii si ca aceste cereri sa fie solutionate.

Responsabila cu arhivarea documentelor din receptie.

Parte de activare pe diverse proiecte departamentul Servicii Generale

Lansare comenzi produse protocol si igiena

Minim studii medii;

Cunoscatoare lb engleza, nivel conversational, mediu

Excel nivel basic - constituie un avantaj, mediu

Experienta poate constitui un avantaj - nu este obligatorie

Ce oferim:

-contract perioada nedeterminata;

-bonus de peformanta pentru realizarea obicetivelor;

-tichete de masa;

-transport gratuit la ore fixe dinspre / inspre sediul companiei

·-program 06:00-14:aptamana; 14:00-22:aptamana sau 09:00-18:00;

-mediu de lucru placut;

-oportunitati avanasare.