Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

350 - 385 €

Château este un salon de lux situat in zona Baneasa - Gradina Zoologica. 80% din clientii salonului sunt expati, de aceea este importanta cunoasterea unei limbi straine.
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana deschisa, pozitiva si primitoare si cu aptitudini bune de comunicare.

Responsabilitati:
- Intampinarea si servirea clientilor cu apa/ceai/cafea
- Cunoasterea serviciilor
- Efectuarea programarilor
- Incasari servicii/produse
- Efectuarea comenzilor lunare la furnizori
- Inventariere periodica
- Pastrarea curateniei
- Verificarea rapida a salonului pentru ca totul sa functioneze bine
- Vanzarea de Produse

Beneficii oferite:
- Pachet salarial motivant
- Pachet servicii de infrumusetare
- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti si intr-o atmosfera frumoasa

Programul de lucru: L-V 9-17 sau 10-18

  • Interviu online
  • Salonul este situal in zona Pipera - Gradina ZOO (se poate ajunge cu 301). Este distanta o problema pt dvs?
  • Vorbiti la nivel conversational engleza?