Acest job nu mai este activ.

Adresa/ adresele jobului

Târgu Jiu

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

250 €

Responsabilitati
-Indeplinirea activitatilor zilnice administrative
-Primirea clientilor, inregistrarea fiselor client
-Promovarea catre clienti a activitatii, serviciilor, produselor si programul salii de fitness;
-Responsabilitati de contabilitatea primara, registru de casa zilnic
-Promovarea produselor catre clienti
-Se implica in mod activ si isi asuma orice responsabilitate pentru asigurarea unei bune desfasurari a activitatii salii de fitness.

Cerinte
- cunostinte de limba engleza – nivel mediu;
- bună capacitate de relaţionare şi comunicare;
- cunoştinte de operare PC;
- foarte bune abilităţi organizatorice si atentie la detalii;
- rezistenţă la stres şi capacitate de a rezolva probleme;
- prezenta fizica agreabila si respectuoasa, atitudine pozitiva;
- persoana prezentabila;
- adaptabilitate la situaţii noi.

Va rugam ca CV-ul sa fie insotit de fotografie!