Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Pitești; Topoloveni; Mioveni

Se recruteaza si din

Topoloveni

 Candidatul ideal

Persoana responsabila trebuie sa detina urmatoarele:

  • studii medii/superioare;
  • experienţă profesională de minim 1 an într-o poziţie similară;
  • cunostinte de operare PC, cunoștiinţe de Microsoft Office.
  • abilitati excelente de comunicare;
  • optimism si prezenta placuta;
  • persoana dinamica, entuziasta;
  • spirit de echipa, rezistenta la stres;
  • atentie distributiva, multi-tasking;
  • responsabilitate si seriozitate in indeplinirea task-urilor;
  •  limba engleză nivel mediu;

Responsabilitati principale:

  • Preluarea corespondentei si apelurilor telefonice, trimiterea de faxuri sau altor documente prin curier;
  • Oferirea de informatii si suport vizitatorilor care intra in companie;
    Inregistrarea in registrul de intrari-iesiri a documentelor/contractelor;
    Activitati de protocol si administrative.
  • Asigură activitatea de telefonie centrală a societăţii;
  • Răspunde de buna circulaţie a corespondenţei;
  • Tine  o  evidenţă  strictă  a  tuturor numerelor de telefon precum și a adreselor care îi sunt aduse la cunoștinţă pe diferite căi;
  • Asigură  informarea  asupra  oricărui  număr  de  telefon  cerut  de  angajaţii societăţii;

Beneficii:

  • loc de munca stabil;
  • salariu motivant;
  • mediu de lucru tanar si dinamic;
  • posibilitati reale de promovare.