Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

SALONUL "THE BAR" ISI MARESTE ECHIPA!

Daca esti interesata sa lucrezi ca RECEPTIONERA, atunci te asteptam sa te alaturi frumoasei noastre echipe!

Candidatul ideal:
- Cunostinte limba engleza;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Persoana activa, cu rezistenta la lucrul sub presiune, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;
- Experienta minim 1 an in receptie salon infrumusetare;

Responsabilitati:
- Intampina, informeaza, programeaza si indruma clientii;
- Inregistreaza informatiile personale ale pacientilor in baza de date
- Efectueaza (re)programarile;
- Incaseaza contravaloarea serviciilor efectuate si elibereaza facturi/chitante;
- Depune toate eforturile pentru rezolvarea eficienta a situatiilor limita.

Beneficii:

Pachet salarial atractiv

Instruire specifica, seminarii

Mediu de lucru placut