Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Esti o persoana dinamica si doresti sa te alaturi unui colectiv tanar?

Aplica la acest job daca indeplinesti urmatoarele conditii:

Responsabilitati:

• Preluarea, distribuirea, inregistrarea, indosarierea si arhivarea corespondentei
• Asigurarea transmiterii documentelor personal sau prin curier, posta, fax, e-mail
• Actualizarea bazei de date cu documentele si informatiile solicitate
• Elaborarea si redactarea documentelor cerute de management
• Preluarea si directionarea apelurilor telefonice
• Primirea vizitatorilor si anuntarea persoanelor de contact din companie
• Asigurarea protocolului in cadrul intalnirilor, in conformitate cu cerintele zilnice
• Suport in procesele necesare certificarii de documente, prelucrare facturi, etc.
• Cunostinte organizare servicii travel (rezervari transport si cazare)

Cerinte:

• capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca
• capacitate de a respecta termene limita
• abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
• atentie la detalii
• disponibilitatea de a invata lucruri noi
• persoana responsabila, ordonata, serioasa
• OBLIGATORIU: buna cunoastere a limbii Engleze
• OBLIGATORIU: Operare in MS Office (Outlook, Word, Excel si Power Point)

Beneficii:
Un loc de munca intr-o companie multinationala cu un colectiv tanar, posibilitati de avansare, salariu fix si tichete de masa.