Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

700 - 750 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Atributii principale:
- De a se asigura ca toate apelurile telefonice sunt preluate cu promptitudine si corectitudine, in asa fel incat asteptarile clientilor sa fie depasite.

Descrierea postului:
- Se asigura ca centrala telefonica este eficient si prompt operata, conform Politicii de Telefonie a Companiei;- Asigura spatii adecvate, sigure in exploatare, pentru desfasurarea afacerii in conditii de maxima eficienta;- Planifica rezervarea salilor de sedinta;- Asigurarea sortarii corespondentei si a inregistrarii corespondentei;- Distribuirea corecta a corespondentei catre destinatari;- Identificarea nevoilor apelantilor si actionarea in concordanta;- Sa se asigure ca registrul de evidenta al vizitatorilor este intretinut conform politicii companiei.

Cerinte:
- Orientare catre client, integritate, spirit de echipa, excelente abilitati de comunicare;- Studii medii finalizate (diploma Bacalaureat);- Limba Engleza - nivel mediu;- Cunostinte operare PC.