Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal:

-Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit;
-Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat;
-Seriozitate, punctualitate, responsabilitate;
-Profesionalism in relatia cu colegii si partenerii, atitudine amabila si neconflictuala;
-Rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive;
-Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida;
-Limbaj elevat si decent;
-Vestimentatia obligatoriu decenta.

Descrierea Jobului:

-Ofera suport informational si asigura protocolul pentru colaboratorii/candidatii care se prezinta la sediul companiei;
-Gestioneaza programarile pentru salile de intalniri;
-Raspunde de preluarea corespondentei/coletelor si de distribuirea acestora in cadrul companiei;
-Preia si transmite apelurile telefonice si email-uri;
-Tine evidenta si organizeaza/arhiveaza documente conform cerintelor;
-Desfasoara activitati de organizare si protocol (evenimente interne: sedinte, cursuri etc);
-Reprezinta suport pentru celelalte departamente.

Beneficii:
- Contract pe perioada nedeterminata;
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala privata;
- Transportul decontat;
- Fructe proaspete la birou;
- Abonament Bookster;
- Programe team building in afara tarii.

Debt Collection Agency a fost înființată în anul 2013 și pentru o perioadă scurtă de timp a devenit una dintre cele mai de succes companii de pe piață din Romania. Pe termen lung, focusul principal al companiei este de a investi în achiziționarea de portofolii cu creanțe neperformante. In 2016 Debt Collection Agency a devenit parte a grupului international B2Holding, unul dintre cei mai imprtanti jucători din domeniul achizitiilor si colectarii de creante din Scandinavia, Europa Centrală și de Est. Grupul are operațiuni complete în 19 țări europene.