Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Voluntari

Se recruteaza si din

București

CANDIDATUL IDEAL:
• Persoană dinamică, de încredere şi care lucrează în echipă
• Să fi terminat o şcoală medie (liceul) cu diplomă de bacalaureat (eventual studii superioare)
• Capacitate de organizare şi planificare
• Cunoştinţe bune de operare în MS Office (Word si Excel)
• Bune abilităţi de comunicare şi interrelaţionare
• Persoană comunicativă, cu o atitudine pozitivă, interesată/pasionată de sport
• Experienta in operarea cu mijloace de plata precum: POS, casa de marcat etc.
• Experienţa anterioară într-o poziţie similară constituie un avantaj.
• Cunoaşterea limbii engleze este obligatorie

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- Realizeaza tururi de prezentare a clubului impreuna cu membrii / potentialii clienti ai clubului
- Ajută la asigurarea securității și controlează accesul in sălile clubului.
- Ajută clienții la achiziționarea de servicii sau produse.
- Promovează toate produsele și serviciile clubului pentru a crește vânzările
- Ajută la depozitarea de alimente, băuturi și materiale de marketing la recepție.
- Oferă clienților informații referitoare la club, evenimente organizate de club și oferte speciale.

- Face check-in-ul si check-out-ul clientilor

- Vinde si incaseaza produsele din bar disponibile.

- Relizeaza inventarul produselor.