Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Candidatul ideal

Compania noastra angajeaza pentru departamentul Garantii/Service receptioner echipamente.

Candidatii trebuie sa indeplineasca cat mai multe din urmatoarele conditii:
Prezenta agreabila, abilitati de comunicare, corectitudine si fluenta in vorbire;
Experienta minima in sisteme de securitate;
Bun operator al calculatorului si al internetului;
Capacitate de analiza si organizare, spirit de echipa;
Capacitate de asimilare a cunostintelor referitoare la echipamentele noi aparute;
Fara antecedente penale;

Constituie Avantaje:
Cunoasterea producatorilor si importatorilor de sisteme de securitate;
Cunoasterea tehnica a cat mai multor sisteme de securitate;

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
Receptia produselor trimise in service;
Comunicare cu clientii a caror produse se afla in service;
Actualizarea registrului de service pentru echipamentele deja aflate in curs de rezolvare in functie de stadiul lor.

BENEFICII:
Salariul actractiv!
Conditii de munca foarte bune;
Acces la cursuri, seminarii si alte activitati de formare profesionala;
Acces la activitati de Team Building;
Prime de Craciun si Pasti;

Descrierea companiei

Având o traditie de peste 8 ani de zile, Spy Shop este in prezent cel mai mare magazin online de echipamente si sisteme de securitate din Romania. Magazinul a fost lansat în anul 2008 și este administrat de compania SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Românesc. In cateva cifre Spy Shop inseamna pestede produse de securitate si supraveghere, peste 500 de branduri celebre, 20 de specialisti, sediu de business de peste 500 mp, cel mai mare showroom dedicat exclusiv sistemelor de securitate, 5 modalitati de plata, stocuri proprii permanente, suport tehnic profund consultativ, peste 50 de certificari si premii obtinute de alungul timpului.